Сегодня представители Гонконгского университета "City U" провели презентацию ученикам 11 классов

Бүгүн, Гонконг "City U" ЖОЖнын өкүлдөрү 11-кл. окуучуларына университет тууралуу презентация өтүшүп , суроолоруна жооп берип кетишти. Белгилей кетсек, бул окуу жай дүйнөдөгү эң мыкты деп табылган 100 ЖОЖдын ичинен 53-орунду ээлеп келет. Учурда ал жакта "САПАТ"тын 50-дөй бүтүрүүчүсү билим алууда.

Сегодня, представители Гонконгского университета "City U" провели презентацию ученикам 11-кл. Они дали более детальную информацию об учебном заведении и ответили на вопросы ребят. Стоит отметить, что этот университет находится на 53-месте в списке 100 самых лучших ВУЗов мира. Также, там на данный момент обучаются 50 выпускников лицея "Сапат".